"BLAT" cu cel mai bun om! Pe el il pot ajuta Xavi si Iniesta diseara: Daca joaca bine contra lor, peste 2 saptamani sunt colegi la Barca

Euro 2012
Data publicarii: Luni 18 Iunie 2012, 11:44
Data actualizarii: Luni 18 Iunie 2012, 11:45

AZI: 21.45 Spania - Croatia si Italia - Irlanda | Daca sunt baieti buni, jucatorii de la Barcelona il lasa pe croatul asta sa dea un gol diseara :) Nu de alta, dar vine la Barca dupa Euro!

Mario Mandzukic este dorit de Barcelona si are sanse mari sa ajunga pe Camp Nou chiar peste 2 saptamani. "Vorbim dupa ce termin cu EURO", le-a transmis atacantul croat sefilor de la Barca. Mandzukic are 26 de ani si joaca la Wolfsburg. E cotat la 10 mil. de euro pe transfermarkt si a inscris deja 3 goluri la EURO. Xavi si Iniesta il pot ajuta sa mearga in sferturi, daca Spania - Croatia se termina la egalitate, de la 2-2 in sus.

"Fiecare meci e special. Nu vreau sa ma gandesc ce se intampla cu mine dupa EURO, unde ajung. Momentan vreau sa ajung in sferturi si sa joc cat mai bine cu Spania", a spus croatul.