Adi Ilie: "Banel a jucat in nota obisnuita" EURO 2008 Adi Ilie: "Banel a jucat in nota obisnuita" SPORT.RO Data publicarii: Data actualizarii: Adi Ilie a declarat ca astepta mai multe din partea Romaniei in meciul cu Olanda. Managerul Stelei spune ca Nicolita a jucat la nivelul lui obisnuit. Adaugă Sport.ro ca sursă preferată TAGS: Adrian IlieBanel NicolitaEchipa NationalaEuro 2008 "Am jucat la fel ca in celelelate partide de la acest Euro, cu Franta si Italia, dar am avut o repriza secunda cu Olanda mai slaba decat ma asteptam", s spus Adi Ilie la Specialul Sport.ro. "Banel a jucat in nota lui", a incheiat Ilie. Articol recomandat de stirileprotv.ro Un pasager a murit după ce a fost imobilizat de călători și echipaj într-un avion spre Manchester. Au fost deschise anchete Adaugă Sport.ro ca sursă preferată Urmăriți SPORT.RO și pe Google News