Ibrahimovici a reusit EXECUTIA MILENIULUI in Suedia 4-2 Anglia! Vezi FOARFECA de la 30 de METRI - VIDEO ABSOLUT GENIAL

Data publicarii: Miercuri 14 Noiembrie 2012, 23:31
Data actualizarii: Joi 15 Noiembrie 2012, 10:35

Suedia 4-2 Anglia | Ibrahimovici a dat 4 goluri, iar ultimul intra direct in istoria fotbalului!!! VEZI AICI MECIUL SUEDIA - ANGLIA INTEGRAL

Zlatan Ibrahimovic a reusit un gol FANTASTIC. FENOMENAL. EXCEPTIONAL. Orice cuvant pare prea bland, daca este alaturat executiei cu care atacantul lui PSG a inchis tabela in meciul cu Anglia.

Englezii au fost la un pas sa le strice sarbatoarea suedezilor la meciul care a inaugurat noul stadion de 55.000 de locuri din Stockholm, "Friends Arena".

Anglia a fost condusa cu 1-0, dupa golul inscris de Ibrahimovici in minutul 20, insa a reusit sa intoarca scorul repede, in doar 18 minute.

Englezii au intrat la vestiare cu avantaj de un gol. In a doua repriza, pe teren a existat un extraterestru, care a reusit pana la final sa marcheze de trei ori.

Golul care a inscris tabela a fost reusit printr-o executie care nu s-a mai vazut pana acum in fotbal. Ceva absolut uluitor! Enjoy, pe repeat :)

►Suedia 4-2 Anglia (Ibrahimovic '20, '77, '84, '90 / Welbeck '35, Caulker '38)