GENIAL! Abia in slow-motion iti dai seama ce s-a intamplat! Magia lui Ronaldinho, readusa la viata dupa un dribling senzational! VIDEO

PSV Eindhoven Campionate externe
Data publicarii: Marti 12 Noiembrie 2013, 11:09
Data actualizarii: Marti 12 Noiembrie 2013, 11:09

► Se vede RIO! Ia-ti numele de brazilian si poti castiga AICI tricoul HAGINHO 10!

PSV trece printr-o perioada proasta in Eredivisie - fara victorie de 3 partide, multipla campioana a Olandei a pierdut si in ultima etapa, 1-2 in deplasarea de la NAC Breda. PSV a deschis scorul prin Locadia inainte de pauza, dubla lui Kwakman intorcand rezultatul in cea de-a doua repriza. In urma rezultatului, PSV a ajuns pe locul 8, fiind insa la 5 puncte de liderul surprinzator, Vitesse.

Faza meciului a avut loc imediat dupa pauza - pustiul Memphis Depay de la PSV a reusit un dribling spectaculos! Olandezul de 19 ani care a reusit 3 goluri in acest sezon si-a ridiculizat adversarul