Atletico Madrid 1-1 Barcelona. DEMBELE aduce egalarea in prelungiri! | GOL CRISTIANO in Juventus 2-0 SPAL | Tottenham 3-1 Chelsea

Campionate externe
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Sambata 24 Noiembrie 2018, 19:33
Data actualizarii: Sambata 24 Noiembrie 2018, 23:47

Comentam impreuna cele mai tari partide din Europa pe www.sport.ro, pe Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro.

17:18 24 Nov

Neymar si Mbappe nu sunt in lotul lui PSG pentru partida cu Toulouse

17:05 24 Nov
Inceput tare de meci intre Watford si Liverpool! Deulofeu inscrie, insa reusita este anulata pentru offside
17:04 24 Nov
GOOOL BAYERN! In doar 3 minute, Sule si Muller au marcat in partida cu Fortuna Dusseldorf
15:53 24 Nov
FINAL DE MECI! Real Madrid pierde primul meci cu Solari pe banca, 0-3 cu Eibar! Apararea echipei din Madrid a fost inexistenta in fazele decisive!

15:17 24 Nov
GOOOL EIBAR! Doua goluri in 5 minute pentru Eibar! Kike o distruge de tot pe Real!

15:13 24 Nov
GOOOL EIBAR! Apararea Realului este ingenuncheata! Enrich face 2-0!

14:20 24 Nov
GOOOL EIBAR! Desi arbitrul intervine si cere proba VAR, golul este, in cele din urma, validat! Escalante deschide scorul!

13:30 24 Nov
EIBAR - REAL MADRID, ORA 14:00: Sergio Ramos e titular in plin scandal de dopaj!

ECHIPELE DE START:

Eibar: Riesgo - Pena, Paulo, Ramis, Cote - Orellana, Escalante, Jordan, Cucurella - Kike, Enrich

Real Madrid: Courtois - Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Ceballos - Asensio, Benzema, Bale

13:29 24 Nov
IATA MECIURILE CARE SE DISPUTA SAMBATA, 24 NOIEMBRIE, IN CELE MAI TARI CAMPIONATE ALE EUROPEI:

Back: La prima pagina «