AVE MESSI! Momentul care nu s-a vazut pe camere. Ce au facut TOTI jucatorii Barcelonei imediat dupa finalul meciului

Campionate externe
Data publicarii: Miercuri 12 August 2015, 08:27
Data actualizarii: Miercuri 12 August 2015, 08:32

Barcelona 5-4 Sevilla - CLICK AICI pentru rezumat video

Jucatorii Barcelonei au fugit glont la Messi imediat dupa fluierul final din Supercupa Europei cu Sevilla, castigata de catalani cu 5-4 in prelungiri.

Argentinianul a marcat primele 2 goluri ale echipei, egaland la 1 si ducand Barcelona la 2-1 intr-un meci halucinant, in care catalanii au condus cu 4-1 dar s-au vazut egalati chiar inainte de finalul meciului, pentru a castiga mai apoi in prelungiri cu golul lui Pedro.

La final, Messi a declarat ca ii multumeste lui Pedro pentru reusita si pentru tot ce a facut pentru echipa in ultimii ani si ca spera sa il vada in continuare la club, desi se zvoneste ca ar fi semnat deja cu Manchester United.