ARSENAL - ASTON VILLA, finala Cupei Angliei! Liverpool a fost batuta dramatic de Villa, 2-1, dupa ce a condus cu 1-0! Vezi golurile VIDEO

Campionate externe
Live Blog

FOTBAL DE 5 STELE

Data publicarii: Duminica 19 Aprilie 2015, 17:00
Data actualizarii: Duminica 19 Aprilie 2015, 18:55

TOATA ACTIUNEA DIN CELE MAI TARI LIGI EUROPENE E PE WWW.SPORT.RO!

19:32 18 Apr

Min 1. A inceput Chelsea - Manchester United!

19:14 18 Apr
CHELSEA - MAN. UNITED

CHELSEA: Courtois, Terry, Cahill, Ivanovic, Azpilicueta, Zouma, Fabregas, Matic, Hazard, Oscar, Drogba

MAN. UNITED: De Gea, Smalling, Shaw, McNair, Valencia, Young, Fellaini, Mata, Herrera, Rooney, Falcao

18:54 18 Apr

BARCELONA 2-0 VALENCIA - Meci incredibil pe Camp Nou. Barcelona a fost dominata total de Valencia, dar a reusit sa invinga cu doua goluri marcate in startul si la finalul partidei. Suarez a deschis scorul in secunda 58, iar Messi a inchis tabela in minutul 93, la ultima faza (VIDEO). Valencia a ratat si un penalty. Messi a reusit golul 400 la Barcelona.

17:11 18 Apr

BARCA - VALENCIA 1-0, Penalty ratat de Dani Parejo in minutul 10, dupa un fault in careu comis de Pique.

17:03 18 Apr

BARCA - VALENCIA, 1-0. Goooool Suarez in secunda 55! Barcelona deschide scorul dupa o actiune fulger pe contraatac - vezi video

16:38 18 Apr
DORTMUND - PADERBORN

DORTMUND: Weidenfeller, Hummels, Papastathopoulos, Schmelzer, Durm, Ginter, Blaszczykowski, Kagawa, Mkhitaryan, Gundogan, Aubameyang

PADERBORN: Kruse, Hunemeier, Rafa, Koc, Heinloth, Hartherz, Vrancic, Ouali, Bakalorz, Lakic, Kachunga

16:36 18 Apr
HOFFENHEIM - BAYERN

HOFFENHEIM: Baumann, Beck, Bicakcic, Toljan, Polanski, Schwegler, Rudy, Strobl, Roberto Firmino, Modeste, Volland

BAYERN: Neuer, Rafinha, Rode, Badstuber, Dante, Gotze, Weiser, Juan Bernat, Gaudino, Muller, Lewandowski

16:34 18 Apr
BARCA - VALENCIA, 17:00

BARCELONA: Bravo, Mathieu, Dani Alves, Adriano, Pique, Mascherano, Xavi, Busquets, Messi, Suarez, Neymar