Partizan a PIERDUT! Prima infrangere in 10 meciuri pentru campioana Serbiei! Decizia luata de antrenor pentru meciul cu Steaua

Partizan Belgrad Steaua Calificari
Data publicarii: Sambata 01 August 2015, 20:03
Data actualizarii: Sambata 01 August 2015, 20:08

Veste buna pentru stelisti! Partizan stie sa si piarda! Returul Partizan - Steaua e miercuri la ProTV!

Sarbii au fost invinsi in deplasare de Novi Pazar cu 3-2! Partizan a deschis scorul prin Trujic, dar gazdele au revenit si au dus scorul la 2-1. Partizan a egalat prin Kojic in minutul 45, dar Novi Pazar a castigat prin golul marcat de Askovski in minutul 72. E prima infrangere dupa 10 meciuri pentru Partizan, care si-a menajat toti jucatorii de camp pentru meciul cu Steaua. Antrenorul a schimbat 10 jucatori din echipa de start si a pastrat doar portarul. Partizan avea doua victorii in primele doua etape din Serbia.

Returul Partizan - Steaua e miercuri, de la 21:30, in direct la ProTV!