Urmeaza meciul DECISIV pentru Steaua si Ilie Stan: "Daca nu castigam, adio titlu!" Stelistii au anticipat minutele in care se va marca la CFR - Otelul!

Steaua ilie stan Superliga
Data publicarii: Luni 26 Martie 2012, 23:48
Data actualizarii: Luni 26 Martie 2012, 23:47

Steaua 0-0 Gaz Metan / Steaua nu a reusit din nou sa marcheze in ciuda faptului ca au avut multe ocazii.

"Nu a fost vorba de o oboseala, din punct de vedere fizic stam bine. Problema e psihica, nu alegem solutiile cele mai bune, e putin haos in joc.

Nu au fost probleme, arbitraj bun. Publicul a reactionat bine la final, chiar ne asteptam la altceva.

Avem o deplasare grea la Pandurii Tg Jiu, daca nu castigam acolo trebuie sa ne luam adio de la titlu. Din nou la 8 puncte, diferenta mare. Iar acum urmeaza meciurile grele. Din pacate, am spus-o inaintea meciului cu Tg Mures, nu profitam de greselile adversarilor si comitem si noi.

Nu l-am vazut pe Dinu Gheorghe la meci, nu stiu. Daca patronul a anuntat oficial, inseamna ca de maine va veni la echipa. Ne cunoastem de mult timp, sper ca venirea lui sa aduca un plus, pe plan sportiv in primul rand.

Nu am vazut meciul CFR cu Otelul insa am anticipat minutele in care se va marca. Cand era 0-0 in prin minutul 50 le-am spus unor prieteni ca se marcheaza intre 75 si 85. CFR era favorita, nu pot spune daca a fost ceva murdar. Speculatii se pot face multe" a spus Helmuth Duckadam la gsp tv.