VIDEO! Pustiul adus de Rapid de la Roma a DEBUTAT! Vezi ce gol a reusit Herea cu Gloria Buzau!

Data publicarii: Miercuri 16 Februarie 2011, 20:24
Data actualizarii: Miercuri 16 Februarie 2011, 20:27

Pustiul adus de la Roma, Mladen a debutat azi la Rapid. Herea a fost insa felicitat de sefi dupa amicalul de la Buzau. A fost cel mai bun de la rapidisti.

Rapid: Coman - Marcos Antonio, Cesinha, Nicolae Grigore, Herea, Roman, Bozovic, Sburlea, Glauber, Spadacio (capitan), Candido

Rezerve: Bornescu, Mladen, Ezequias, Frunza, Olberdam, Lazar, Grigorie, Pancu, Cassio

Rapid a castigat cu 1-0 amicalul de la Buzau. Golgeterul din tur, Herea a dat singurul gol al meciului din penalty. Galeria Rapidului a sarbatorit ca in Ghencea - a aprins torte in tribuna ros-albastra. Steluta din Buzau a facut scandal la penalty. Coman a fost titular la Buzau. Bornescu a intrat dupa pauza. Pustiul adus de la Roma, Mladen a debutat  la Rapid in repriza a doua, cand a intrat pe teren si Pancu.