MBAPPE, GOL pentru Franta in Croatia! Portugalia a TOPIT Suedia fara Ronaldo: 3-0! SUPER DERBY in Nations League: Italia 1-1 Olanda. Aici sunt rezumatele video

Nations League Germania Portugalia Spania Nations League
Live Blog
NATIONS LEAGUE
Data publicarii: Miercuri 14 Octombrie 2020, 16:40
Data actualizarii: Joi 15 Octombrie 2020, 01:47

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din Nations League pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

16:40 14 Oct
20 de partide sunt programate in aceasta seara, in a patra etapa din Nations League.

Cap de afis sunt partidele din League A, unde avem parte de dueluri tari, cum ar fi Italia - Olanda sau Portugalia - Suedia.

23:41 13 Oct
In repriza secunda a celor mai tari meciuri de astazi, Spania a fost invinsa de Ucraina, scor 1-0, iar Germania a reusit sa o egaleze pe Ucraina, partida incheindu-se cu scorul de 3-3.

22:40 13 Oct
Surpriza la Cologne dupa primele 45 de minute ale meciului dintre Germania si Elvetia: oaspetii conduc cu 2-1.

Rezultatele din Nations League la pauza:

17:16 13 Oct
In aceasta seara incep meciurile din a patra etapa a Nations League, runda in care echipa nationala a Romaniei va infrunta Austria, miercuri, de la ora 21:45, intr-o partida transmisa IN DIRECT pe PRO TV si WWW.SPORT.RO.

Astazi sunt programate 7 meciuri, cap de afis fiind confruntarile dintre Germania - Elvetia si Ucraina - Spania. Ambele meciuri sunt programate de la ora 21:45.

17:10 13 Oct