"Atat de aproape!" Reactia lui Ianis Hagi dupa primul sau meci in grupele Champions League! Hagi Jr a avut o ratare uriasa in minutul 84

Ianis Hagi Genk Liga Campionilor uefa champions league Liga Campionilor "Atat de aproape!" Reactia lui Ianis Hagi dupa primul sau meci in grupele Champions League! Hagi Jr a avut o ratare uriasa in minutul 84
Data publicarii: Joi 03 Octombrie 2019, 13:18
Data actualizarii: Joi 03 Octombrie 2019, 13:24

Genk, echipa lui Ianis Hagi, a remizat cu Napoli, scor 0-0, in grupele UEFA Champions League.

Genk, cu Ianis Hagi pe teren timp de 90 de minute, a facut 0-0 cu Napoli in etapa a doua a grupelor UEFA Champions League. Romanul  avut doua sanse importante, cea mai mare fiind consemnata in minutul 84, cand a sutat din interiorul careului putin peste poarta italienilor.

Ianis Hagi a bifat primele sale minute in grupele UEFA Champions League, iar in momentul inlocuirii, in minutul 90+2, a fost aplaudat la scena deschisa.

Ianis Hagi: "Atat de aproape!"

Ianis Hagi a fost laudat de antrenorul Felice Mazzu pentru prestatia sa. "Va fi un numar 10 de mare valoare", a spus Mazzu.

Tanarul jucator a reactionat si el pe Twitter.

"Atat de aproape de prima noastra victorie in UEFA Champions League, dar multumiti cu primul punct in grupa. O prestatie solida", a scris Ianis Hagi.