VIITORUL 1-4 FCSB | Ce se intampla cu Balgradean inainte de returul cu Rapid Viena! Portarul a fost schimbat in partida de la Ovidiu

Cristian Balgradean accidentare cristian balgradean balgradean FCSB viitorul - FCSB liga 1 viitorul - FCSB rezultat Superliga VIITORUL 1-4 FCSB | Ce se intampla cu Balgradean inainte de returul cu Rapid Viena! Portarul a fost schimbat in partida de la Ovidiu
Data publicarii: Luni 27 August 2018, 08:23
Data actualizarii: Luni 27 August 2018, 08:32

FCSB a invins cu 4-1, in deplasare, Viitorul lui Hagi.

In partida de la Ovidiu au marcat Florinel Coman '45, Dennis Man '52, Daniel Benzar '82 si Raul Rusescu '89. Pentru formatia gazda a marcat in minutul 71 Ionut Vana.

Viitorul a jucat in 10 inca de la inceputul meciului, dupa eliminarea din minutul 5 a lui Virgil Ghita, la un fault asupra lui Florinel Coman.

"Mai rau ii bateam daca se juca 11 la 11", a fost reactia lui Gigi Becali, dupa meci, la Digi Sport.

Nici stelistii nu au fost lipsiti de probleme. In minutul 64, portarul Balgradean a fost schimbat cu Andrei Vlad, din cauza unei probleme musculare.

"Nu e problema cu Balgradean, am vorbit cu Meme. Nu mi-a zis ce are, dar nu vor fi emotii, va fi pe teren joi", a explicat Becali.

Joi, FCSB joaca returul din play-off-ul Europa League cu Rapid Viena. Austriecii au invins cu 3-1 pe teren propriu.