VIITORUL 1-4 FCSB | Ce se intampla cu Balgradean inainte de returul cu Rapid Viena! Portarul a fost schimbat in partida de la Ovidiu

Luni 27 August 2018, 08:23

FCSB a invins cu 4-1, in deplasare, Viitorul lui Hagi.

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

In partida de la Ovidiu au marcat Florinel Coman '45, Dennis Man '52, Daniel Benzar '82 si Raul Rusescu '89. Pentru formatia gazda a marcat in minutul 71 Ionut Vana.

Viitorul a jucat in 10 inca de la inceputul meciului, dupa eliminarea din minutul 5 a lui Virgil Ghita, la un fault asupra lui Florinel Coman.

"Mai rau ii bateam daca se juca 11 la 11", a fost reactia lui Gigi Becali, dupa meci, la Digi Sport.

Nici stelistii nu au fost lipsiti de probleme. In minutul 64, portarul Balgradean a fost schimbat cu Andrei Vlad, din cauza unei probleme musculare.

"Nu e problema cu Balgradean, am vorbit cu Meme. Nu mi-a zis ce are, dar nu vor fi emotii, va fi pe teren joi", a explicat Becali.

Joi, FCSB joaca returul din play-off-ul Europa League cu Rapid Viena. Austriecii au invins cu 3-1 pe teren propriu.

RADET, o anchetă despre prostie şi corupţie. Cât valorează apa pierdută în subsolul Bucureștiului