Chipciu a ratat ocazia meciului in Anderlecht 0-0 Brugge | Man United 1-0 Tottenham | Torino 1-3 Juventus; Liverpool 2-2 West Ham, Schalke 0-1 Leverkusen

19:52 10 Dec

Fantastic! Repriza senzationala pentru Leicester, care conduce cu 3-0 in minutul 20! Vardy inscrie din nou!

19:38 10 Dec
Start fabulos de meci in Leicester - Manchester City! Campioana are 2-0 dupa 5 minute! Vardy a inscris primul, in minutul 3, apoi King a facut 2-0 dupa cateva zeci de secunde!

19:09 10 Dec
Jeff Hendrick de la Burnley a marcat golul zilei in Premier League:

19:04 10 Dec
18:58 10 Dec
Rezultatepe si marcatorii din Premier League! La 19:30 incepe Leicester - Manchester City:

18:52 10 Dec
Arsenal conduce cu 3-1! Iwobi a marcat dupa o faza superba!

18:30 10 Dec
Rezultatele finale din Bundesliga! Hertha - Werder incepe la 19:30.

18:27 10 Dec
Dortmund a egalat in minutul 90! Reus a inscris pentru 1-1 la Koln!

18:25 10 Dec
Scor final: 5-0 la Munchen! Douglas Costa a marcat ultimul gol al meciului!

18:10 10 Dec
Bayern, inca un gol cu Wolfsburg! 4-0, a marcat Thomas Muller.

18:09 10 Dec
Arsenal incepe in forta si repriza a doua, e 2-1 cu Stoke:

18:01 10 Dec
Walcott egaleaza pentru Arsenal inainte de pauza!

17:39 10 Dec
Surpriza pe Emirates. Stoke are 1-0 dupa golul lui Charlie Adam din Penalty.
17:30 10 Dec
Koln o conduce pe Borussia Dortmund dupa 45 de minute! Rudnevs a marcat singurul gol al reprizei.

16:59 10 Dec
16:53 10 Dec
Bayern are 2-0 cu Wolfsburg dupa mai putin de 25 de minute. Robben si Lewandowski au marcat

15:48 10 Dec

Osasuna 0-3 Barcelona, min 93. Goool Messi! A reusit dubla dupa ce a umilit intreaga defensiva adversa

15:44 10 Dec
GOL FABULOS marcat in Watford - Everton (1-1 in minutul 56). Stefano Okaka a inscris cu un calcai genial. Lukaku reusise sa deschida scorul

15:29 10 Dec

Osasuna 0-2 Barcelona, min 72. Messi inscrie

15:20 10 Dec
Osasuna 0-1 Barca, min 59. Suarez a deschis scorul, dar Messi a reusit o pasa superba

13:39 10 Dec