Suporterii Stelei s-au batut cu jandarmii pe strazi!
Purtatorul de cuvant al Jandarmeriei Romane, Marius Militaru, a declarat, vineri, agentiei MEDIAFAX, ca un grup de aproximativ 150 de suporteri ai echipei Steaua Bucuresti a atacat fortele de ordine, la intersectia strazilor Titel Petrescu si 1 Mai.