Tatarusanu a aparat SENZATIONAL in Atalanta 0-0 Fiorentina! Sunderland 0-2 Man City | Atletico 3-0 Valencia

Premier League la liga Campionate externe
Live Blog
Campionate de 5 stele
Data publicarii: Duminica 05 Martie 2017, 15:40
Data actualizarii: Duminica 05 Martie 2017, 20:04

Urmarim si comentam impreuna meciurile din cele mai tari campionate ale Europei pe www.sport.ro si Facebook/Sport.ro

17:49 04 Mar
AS Roma revine pe tabela si spera sa salveze un egal pe finalul derby-ului cu Napoli
17:41 04 Mar

Dubla a lui Benzema in 25 de minute cu Eibar. A marcat si James, 5 minute mai tarziu

17:11 04 Mar
Napoli se desprinde in derby-ul etapei din Italia! Dubla pentru Mertens, cel care ajungel la 18 goluri in acest sezon, cu 1 sub Higuain, Belotti si Dzeko, cei care au 19 goluri pana acum.
16:52 04 Mar

Pana la derby-ul dintre Liverpool si Arsenal de la 19.30 se mai joaca 5 meciuri in Premier League

16:31 04 Mar
Iata echipele la Eibar - Real - echipa lui Zidane joaca fara Bale si Morata (suspendati), dar si fara Cristiano Ronaldo, accidentat pentru acest meci

16:29 04 Mar

Mertens deschide scorul cu o scarita peste portar

Doua goluri anulate in aceasta repriza - la 0-0 i-a fost refuzat golul lui Perotti, iar la 0-1 Mertens a reusit dubla pentru ca arbitrul sa fluiere fault in atac

16:05 04 Mar
Zlatan rateaza de la 11 metri in fata lui Boruc!

16:00 04 Mar
Chiriches e pe banca la Napoli pentru derby-ul cu Roma:

15:21 04 Mar
15:04 04 Mar
Ultrasii Romei i-au vizitat pe jucatori inaintea derby-ului cu Napoli, care incepe la 16:00!

14:55 04 Mar
14:45 04 Mar
Echipa de start a lui Man United pentru meciul cu Bournemouth:

09:40 04 Mar

Azi vor avea loc multe meciuri tari din principalele campionate ale Europei: Dortmund - Leverkusen, AS Roma - Napoli, Liverpool - Arsenal sau Barcelona - Celta Vigo sunt doar cateva dintre cele mai interesante partide. Lista completa a jocurilor din ligile mari e aici:

23:42 03 Mar

23:18 03 Mar
Din pacate, romanul Tosca greseste la golul de 3-2 al lui Real Sociedad - fostul stelist a sarit pe sub minge iar capitanul Realului inscrie cu o lovitura de cap la coltul lung
20:57 03 Mar
Alin Tosca e titular in seara asta pentru Betis, contra lui Sociedad!

18:01 03 Mar
Iata meciurile din aceasta seara. Leipzig se poate apropia la 2 puncte de Bayern in timp ce Real Sociedad o poate depasi pe Atletico Madrid in La Liga, trecand pe locul 4. Echipa lui Tosca, Betis, se poate indeparta de zona periculoasa cu un succes in aceasta seara.

17:58 03 Mar