DEMENTA TOTALA! NU se poate asa ceva: Boloni a primit gol de la PORTARUL ADVERS! Faza incredibila in minutul 90

Panathinaikos Atena Bono Stranieri DEMENTA TOTALA! NU se poate asa ceva: Boloni a primti gol de la PORTARUL ADVERS! Faza incredibila in minutul 90
Data publicarii: Luni 22 Martie 2021, 02:47
Data actualizarii: Luni 22 Martie 2021, 02:50

Panathinaikos a ratat victoria in ultimul minut la meciul cu Asteras Tripolis din playoff-ul campionatului Greciei!

Panathinaikos a condus cu 2-0 dupa dubla reusita de fostul jucator de la Manchester United, Federico Macheda, intr-un singur minut! Finalul a fost dincolo de orice scenariu SF. Luis Fernandez a inscris in minutul 84, apoi, in ultimul minut al partidei, portarul Papadopoulos a punctat pentru 2-2!

A fost a 3-a reusita a unui portar in acest weekend, dupa ce Ricardo Nunes de la Varzim si Bono de la Sevilla au facut inconjurul lumii cu reusitele lor de sambata!