Romania U21 EURO U21 Florinel Coman U21 Nationala ROMANIA - GERMANIA 2-4 EURO U21 | Florinel Coman, in lacrimi la finalul partidei! Imagini dureroase surprinse dupa fluierul de final
Data publicarii: Joi 27 Iunie 2019, 21:14
Data actualizarii: Joi 27 Iunie 2019, 21:18

Romania a pierdut sansa calificarii in finala EURO U21.

Romania nu a reusit sa invinga Germania in prima semifinala de la EURO U21. Romania a intrat in avantaj la pauza, cu scorul de 2-1, insa nemtii au revenit in repriza secunda si au egalat rapid. Golurile victoriei Germaniei au venit in minutele 90 si 90+4.

La finalul partidei, jucatorii lui Radoi au fost daramati si nu si-au mai putut stapani lacrimile. Florinel Coman a fost surprins de camerele de filmat plangand in hohote.

• ROMANIA - GERMANIA 2-4 EURO U21 | Florinel Coman, in lacrimi la finalul partidei! Imagini dureroase surprinse dupa fluierul de final

Nici suporterii Romaniei nu au avut alte reactii. Ei au fost surprinsi in tribune cu lacrimi in ochi.