Doar de arbitru nu mai fusese faultat Fabbrini! :) Faza meciului dintre Dunarea Calarasi si Dinamo l-a avut protagonist pe centralul Gaman! Ce a putut sa faca

Cupa Romaniei Diego Fabbrini Dinamo George Gaman Cupa Romaniei Doar arbitrul nu il mai faultase pe Fabbrini! :) Faza meciului dintre Dunarea Calarasi si Dinamo l-a avut protagonist pe centralul Gaman! Ce a putut sa faca
Data publicarii: Joi 04 Martie 2021, 22:03
Data actualizarii: Joi 04 Martie 2021, 22:08

Dunarea Calarasi si Dinamo s-au intalnit in ultimul sfert de finala din Cupa Romaniei.

Dinamo s-a impus cu 3-1 gratie golurilor marcate de Paul Anton cu o 'dubla' si Florin Bejan, in vreme ce pentru Dunarea a marcat Marius Fotescu in minutul 67 dupa o greseala a lui Esanu.

Faza meciului s-a petrecut insa in minutul 81. Recunoscut pentru faptul ca este cel mai faultat fotbalist din Liga 1, Diego Fabbrini a fost 'faultat' chiar si de arbitrul meciului, George Gaman.