Primul transfer dupa condamnarea lui Becali: "Ne-am inteles cu Steaua!" MAGICIANUL pe care Becali il dorea de 2 ani semneaza saptamana viitoare:
"Avem putere MAXIMA! De noi va fi condusa Steaua!" Campioana are doi sefi noi! Cine o sa decida totul la Steaua in urmatorii trei ani: