Sa radem cu Dinamo: un jucator s-a transferat singur in Stefan cel Mare, sefii nu stiu nimic! "Habar nu avem cine este!" Anuntul facut de jucator i-a bagat in ceata pe actionari:
O situatie cel putin ciudata are loc la Dinamo in aceste zile, un fotbalist brazilian anuntand in presa din tara natala, dar si pe o retea de socializare, ca va juca pentru 'Caini', insa actionarii nu stiu nimic.