REAL MADRID - VIKTORIA PLZEN 2-1 | Cehii au ratat cat pentru un sezon intreg! Real a terminat meciul in 10: Marcelo s-a accidentat, Lopetegui facuse toate schimbarile

real madrid viktoria plzen Julen Lopetegui live real madrid viktoria plzen rezultat real madrid viktoria plzen scor real madrid viktoria plzen Liga Campionilor LIVE REAL MADRID - VIKTORIA PLZEN 2-0 | Marcelo inscrie un gol superb! Plzen a ratat 4 ocazii colosale
Data publicarii: Marti 23 Octombrie 2018, 23:55
Data actualizarii: Marti 23 Octombrie 2018, 23:57

Real Madrid - Viktoria Plzen 2-1

REAL MADRID - VIKTORIA PLZEN 2-1

Min 90+3 Final de meci!
Min 90
Real joaca in 10 minutele de prelungiri. Marcelo a iesit accidentat dupa ce Lopetegui efectuase toate schimbarile.
Min 79 GOOOL Plzen! Dupa 5 mari ocazii ratate incredibil, cehii reusesc sa inscrie pe Bernabeu: Hrosovsky o face cu 10 minute inainte de final
Min 55 GOOOL Real Madrid! Marcelo inscrie dupa o pasa cu calcaiul a lui Bale.

Min 51
O noua ocazie mare ratata de Plzen! Mingea trece putin pe langa.
Min 46 A inceput repriza a doua!

• REAL MADRID - VIKTORIA PLZEN, 22:00, LIVE | Ultimul meci in Champions League pentru Lopetegui? Real trimite in teren bombardierii : echipele de start

Min 45 Final de prima repriza!
Min 44
Plzen rateaza inca o ocazie colosala! Petrzela trage mult peste din pozitie de unu la unu cu portarul.
Min 37 Isco nu poate profita de o degajare gresita a portarului Viktoriei! Sutul sau trece pe langa!
Min 30
Limbersky putea egala. Jucatorul lui Plzen a incercat sa ridice mingea peste Navas, dar mingea a ocolit si poarta.
Min 12 GOOOL Real Madrid! Benzema inscrie cu o lovitura de cap pe coltul scurt din 6 metri
Min 11
Petrzela rateaza o ocazie incredibila: Navas intervine in doua randuri in fata mijlocasului lui Plzen.
Min 4
Ocazie uriasa pentru Real Madrid! Mingea trimisa cu capul de Sergio Ramos loveste bara.
Min 1 A inceput partida!

Echipele de start:

Real Madrid: Navas - Marcelo, Nacho, Sergio Ramos, Lucas Vasquez - Kroos, Casemiro, Modric - Isco, Benzema, Bale

Viktoria Plzen: Hruska - Reznik, Hejda, Hubnik, Limbersky - Prochazka, Hrosovsky - Havel, Cermak, Petrzela - Krmencik

Real Madrid - Viktoria Plzen poate fi ultimul meci pentru Lopetegui in UEFA Champions League pe banca "galacticilor". Parcursul extrem de slab al echipei din acest sezon i-a clatinat serios scaunul fostului selectioner care este obligat sa castige pentru a mai prinde "El Clasico".

Daca in campionat au inregistrat cel mai slab start de sezon din istorie, in grupa de Champions League Real nu are emotii. Dupa doar etape scurse, este pe locul doi, sub TSKA Moscova.

Viktoria Plzen este ultima in grupa cu un singur punct, dar vine pe "Bernabeu" cu gandul de a profita la maximum de criza detinatoarei ultimelor trei trofee de UEFA Champions League.