ROMANIA - RUSIA | Gestul facut de Neagu la pauza meciului cu Rusia! Nu a mai putut rezista in tribune

romania rusia rezultat romania rusia romania rusia euro 2018 scor romania rusia Handbal ROMANIA - RUSIA | Gestul facut de Neagu la pauza meciului cu Rusia! Nu a mai putut rezista in tribune
Data publicarii: Vineri 14 Decembrie 2018, 19:29
Data actualizarii: Vineri 14 Decembrie 2018, 19:36

Urmareste aici Romania - Rusia, semifinala EHF EURO 2018!

Cristina Neagu a urmarit din tribune prima repriza a meciului cu Rusia si si-a incurajat colegele la fiecare faza. Romania a intrat la pauza la un singur gol in spatele Rusiei, scor 15-16.

Dupa ce a fost suporter de lux in prima repriza, Neagu a mers la vestiare in pauza. Cristina a tinut sa-si incurajeze colegele si sa fie alaturi de ele in pauza meciului cu Rusia.

Neagu si-a reluat apoi locul in tribune, in spatele portii, si a inceput sa le indicatii in aparare fetelor lui Ambros Martin.