NEBUNIE TOTALA la Paris! Mbappe a reusit 4 goluri in 13 minute: PSG - Lyon 5-0! Valencia - Barcelona 1-1! | Bayern a cazut pe 6 in clasament

Premier League Bundesliga la liga Ligue 1 Serie A Campionate externe
Live Blog
Campionate de 5 stele
Data publicarii: Duminica 07 Octombrie 2018, 23:55
Data actualizarii: Duminica 07 Octombrie 2018, 23:56

Urmarim si comentam impreuna meciurile din cele mai tari campionate ale Europei pe www.sport.ro si Facebook/Sport.ro

22:21 07 Oct

PSG - Lyon 5-0

Min 74 GOOL PSG! Seara magica pentru pustiul PSG-ului: Mbappe reuseste patru goluri in 13 minute!
Min 69 GOOL PSG!
Mbappe e dezlanuit: a reusit hat-trick-ul!
Min 66 GOOL PSG!
Mbappe reuseste dubla!
Min 61 GOOL PSG!
Mbappe marcheaza!
Min 45+1 Eliminare la Lyon!
Egalitatea se restabileste chiar inainte de pauza: Tousart vede al doilea "galben" si este si el eliminat!
Min 32 Eliminare la PSG!
Kimpembe primeste direct cartonasul rosu!
Min 9 GOOL PSG!
Neymar deschide rapid scorul, din penalty!

21:21 07 Oct
Leipzig a facut scorul etapei in Bundesliga, 6-0 cu Nurnberg. In urma acestui rezultat, Bayern Munchen a mai cazut o pozitie, pana pe locul 6.

21:06 07 Oct

Valencia - Barcelona 1-1

Min 23 GOOL Barcelona! Messi egaleaza pentru Barca!
Min 2 GOOL Valencia!
Catalanii primesc gol dupa 80 de secunde! Garay a marcat pentru gazde!

20:29 07 Oct

FINAL: Liverpool si City au incheiat la egalitate cel mai asteptat meci al etapei, 0-0. Sunt trei echipe cu cate 20 de puncte in fruntea clasamentului - City e lider, datorita golaverajului. Chelsea, care a invins-o astazi pe Southampton cu 3-0, urca pe locul 2.

18:27 07 Oct
FINAL: Southampton 0-3 Chelsea | Hazard '30, Barkley '57 si Alvaro Morata '93 au marcat pentru Chelsea.

Chelsea a urcat provizoriu pe primul loc.
17:33 07 Oct
GOL CHELSEA! Oaspetii isi majoreaza avantajul prin golul marcat de Barkley in minutul 57.

17:24 07 Oct
GOL MILAN! Bonaventura a inscris pentru Milan, dar echipa lui Gattuso a si incasat un gol de la Pellissier. Este 3-1 pe San Siro!

16:46 07 Oct
GOL CHELSEA! Hazard deschide scorul pentru Chelsea in deplasarea de la Southampton.

16:39 07 Oct
GOL LAZIO! Immobile deschide scorul in derby-ul dintre Lazio si Fiorentina de pe Olimpico.

16:38 07 Oct
GOL MILAN! Higuain reuseste dubla in meciul cu Chievo din Serie A!

21:25 06 Oct
GOL ALAVES! Surpriza de proportii  in La Liga! Garcia a inscris in minutul 90+5 si Real Madrid ajunge la al 3-lea meci fara victorie.

21:21 06 Oct
GOL UNITED! Alexis Sanchez ii salveaza pielea lui Mourinho! Gol in minutul 90 si Manchester castiga partida de pe teren propriu cu Newcastle.

21:04 06 Oct
GOL UNITED! Gazdele revin in meci si egaleaza cu ii minutul 77 prin golul inscris de Martial.

20:58 06 Oct
GOL UNITED! Manchester United reduce din diferenta dupa golul marcat de Juan Mata! Este 1-2 cu 20 de minute ramase din partida de pe Old Trafford.

19:49 06 Oct
GOL GLADBACH! Surpriza de proportii in Bundesliga. Gladbach conduce cu 2-0 pe terenul lui Bayern, iar Kovac este aproape de demitere.

19:47 06 Oct
GOL NEWCASTLE! United este calcata in picioare pe Old Trafford. Este 2-0 pentru Newcastle dupa doar 10 minute. Muto si Kenedy au inscris pentru oaspeti.

19:40 06 Oct
GOL JUVENTUS! Juventus are 2-0 dupa golurile inscrise de Dybala si Cristiano Ronaldo

Andone, doar rezerva in victoria lui Brighton

Brighton, echipa lui Florin Andone, la care romanul a fost rezerva pe intreg parcursul meciului, a castigat cu 1-0 meciul cu West Ham, cu un gol marcat de Glenn Murray.

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • 22:00 LIVE Florin Andone are sansa de a debuta in Premier League: Brighton - West Ham | Sambata: 19:00 Udinese - Juventus, 19:30 United - Newcastle. Meciurile weekendului
300x250
Gabriel Liiceanu: Rușii trăiesc de opt secole cu supunerea și instinctul de invadare în gene. „Nu se vor opri”