GOOOOOL STANCIU!!! Sparta Praga 2-0 Slovan Liberec | Ultimul loc din liga a 3-a engleza a egalat-o in minutul 93 pe Tottenham in Cupa Angliei | Meci dement la Sevilla! Betis 3-5 Real Madrid

23:43 18 Feb
Ce meci nebun! Betis Sevilla - Real Madrid se termina 3-5 dupa ce au mai marcat Sergio Leon si Karim Benzema in ultimele 5 minute ale meciului
23:11 18 Feb
GOOOL REAL MADRID! Real s-a dezlantuit in repriza secunda - Ramos, Asensio si Cristiano Ronaldo au marcat! Este 2-4 la Sevilla cu Betis
22:29 18 Feb

GOOOOL BETIS! Junior inscrie si el, gazdele au intors rezultatul in 4 minute! Pana la urma, a fost autogolul lui Nacho

20:43 18 Feb
Marco Reus s-a intors! Dupa ce a lipsit 8 luni de pe gazon, Reus a reusit sa marcheze un gol spectaculos in derby-ul cu Gladbach!
20:39 18 Feb

Probleme pentru Florin Nita - parada incredibila a fostului portar al Stelei pe linia portii, insa s-a lovit de 2 jucatori si a avut nevoie de ingrijiri medicale! Frydek a trimis in corner dupa ce Nita a oprit mingea

Nicolae Stanciu a fost inlocuit in minutul 86

20:11 18 Feb
Magia Cupei Angliei a lovit din nou! Micuta Rochdale, echipa aflata pe ultimul loc in League One (a 3-a divizie din Anglia) a reusit sa scoata un egal, 2-2, cu Tottenham in Cupa Angliei! Davies a egalat in prelungirile partidei si s-a dezlantuit nebunia pe stadion!

Rochdale a condus la pauza dupa golul lui Henderson - dupa pauza a marcat Lucas Moura primul sau gol la Tottenham iar Harry Kane, intrat de urgenta in repriza a doua pentru a califica echipa, a inscris din penalty in minutul 88! Davies a dat insa lovitura iar Rochdale va juca pe Wembley rejucarea cu Tottenham!

19:09 18 Feb

GOOOOOOOL STANCIUUUUUU! Mijlocasul roman a marcat primul gol pentru Sparta Praga dupa doar 6 minute din primul meci oficial! Stanciu a inscris cu un sut de la marginea careului! VIDEO AICI

18:52 18 Feb

Toti cei 3 romani de la Sparta Praga, Florin Nita, Nicolae Stanciu si Bogdan Vatajelu, sunt titulari in partida Sparta Praga - Slovan Liberec

18:42 18 Feb
GOOOL ATLETICO! Kevin Gameiro deschide scorul cu un sut in diagonala! Atacantul francez intrase pe teren 8 minute mai devreme
17:26 18 Feb

VAR-ul loveste din nou! Hamsik a marcat pentru Napoli in meciul cu SPAL cu o lovitura de cap, insa arbitrul a anulat reusita pentru ofsaid dupa ce a vazut reluare. SIngura problema? A durat 3 minute pana a fost anuntata decizia finala!

16:59 18 Feb
Iata echipele de start la Atletico - Athletic Bilbao
15:48 18 Feb
Dybala s-a intors pe teren dupa accidentare, inca o veste buna pentru Juventus!

15:45 18 Feb
Juventus s-a impus in derby-ul orasului Torino, dupa golul lui Alex Sandro din minutul 33!

21:27 17 Feb
Echipa lui Razvan Lucescu a dat lovitura chiar de ziua antrenorului - Pelkas (56) si Mauricio (62) au marcat intr-o victorie care o duce pe PAOK la 5 puncte peste AEK Atena cu 8 etape inainte de final (AEK are un meci in minus).

20:50 17 Feb
Alaves deschide scorul cu Deportivo prin Munir
20:32 17 Feb
La aceasta ora joaca si echipa lui Razvan Lucescu, PAOK Salonic, aflata pe primul loc in campionatul Greciei! Este 0-0 in partida din deplasare cu Lamia, echipa aflata pe locul 13.
19:54 17 Feb
Man United a deschis scorul foarte rapid dupa cursa lui Lukaku
19:36 17 Feb

Emotiile fanilor lui PSG au durat doar 6 minute - dupa ce Bahoken a redus din diferenta in minutul 67, Cavani a inscris pentru 4-2 in minutul 73. Cavani a reusit dubla dupa alte 6 minute

19:21 17 Feb
Iata echipele de la Huddersfield - Manchester United, meciul zilei din Cupa Angliei
19:09 17 Feb
Florin Andone este titular la Deportivo, cea care are nevoie disperata de victorie

18:28 17 Feb
15 victorii consecutive pentru Bayern! Lewandowski a inscris din penalty in minutul 90 cu Wolfsburg
18:25 17 Feb
Ce revenire pentru PSG! In 13 minute au marcat 3 goluri - Neymar si Di Maria au dus scorul la 3-1 pentru liderul din Franta
18:13 17 Feb
Surpriza a durat doar 4 minute! Draxler egaleaza pentru liderul din Ligue 1
18:11 17 Feb

Inceput surprinzator de meci la Paris! PSG este condusa pe propriul teren de Strasbourg

18:05 17 Feb
GOOOL BAYERN! Sandro Wagner egaleaza cu o lovitura de cap!
17:34 17 Feb
GOOOOL BARCELONA! Luis Suarez deschide scorul dupa un contraatac rapid al Barcei, ultima pasa a lui Messi fiind fantastica! Eibar a dominat prima parte a meciului, avand si o bara imediat dupa golul primit!
17:11 17 Feb
Didavi a deschis scorul in meciul etapei din Bundesliga, Wolfsburg - Bayern!
16:54 17 Feb
Iata echipele de start la Eibar - Barcelona

16:53 17 Feb
Iata meciurile de astazi din cele mai tari campionate din Europa! In Anglia se joaca meciuri din Cupa Angliei

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
300x250
Opoziția austriacă, despre Schengen: Poziția guvernului austriac faţă de extinderea Schengen este ruşinoasă