GOOOOOL STANCIU!!! Sparta Praga 2-0 Slovan Liberec | Ultimul loc din liga a 3-a engleza a egalat-o in minutul 93 pe Tottenham in Cupa Angliei | Meci dement la Sevilla! Betis 3-5 Real Madrid

18:28 17 Feb
15 victorii consecutive pentru Bayern! Lewandowski a inscris din penalty in minutul 90 cu Wolfsburg
18:25 17 Feb
Ce revenire pentru PSG! In 13 minute au marcat 3 goluri - Neymar si Di Maria au dus scorul la 3-1 pentru liderul din Franta
18:13 17 Feb
Surpriza a durat doar 4 minute! Draxler egaleaza pentru liderul din Ligue 1
18:11 17 Feb

Inceput surprinzator de meci la Paris! PSG este condusa pe propriul teren de Strasbourg

18:05 17 Feb
GOOOL BAYERN! Sandro Wagner egaleaza cu o lovitura de cap!
17:34 17 Feb
GOOOOL BARCELONA! Luis Suarez deschide scorul dupa un contraatac rapid al Barcei, ultima pasa a lui Messi fiind fantastica! Eibar a dominat prima parte a meciului, avand si o bara imediat dupa golul primit!
17:11 17 Feb
Didavi a deschis scorul in meciul etapei din Bundesliga, Wolfsburg - Bayern!
16:54 17 Feb
Iata echipele de start la Eibar - Barcelona

16:53 17 Feb
Iata meciurile de astazi din cele mai tari campionate din Europa! In Anglia se joaca meciuri din Cupa Angliei

Back: La prima pagina «