Cele mai dureroase imagini după FCSB - Shkendija 1-2. Jucătorii campioanei, în lacrimi după eliminare
După umilința cu Shkendija, Becali a văzut următoarea adversară a lui FCSB și anunță: ”Dacă ne scoate, ieșim din fotbal!”