Dinamo a scapat usor: "Steaua putea sa le mai dea 2-3, dar lucrurile erau lamurite!" Ce spune Ienei despre finala cu Astra:
"Daca pozele ar vorbi, amintirile ar fi vii..." :) Faza serii la Giurgiu: jucatorii Astrei au mers sa salute peluza desenata!