Dinamo l-a pierdut pe Lobont, Farul are cel mai prost atac dupa Buzau in Liga I! Vrei sa apere Niculae? :)
Doar cu Dolha si Matache ca portari, Dinamo se poate gandi acum la o varianta "extrema" in poarta cu Farul. Lobont va lipsi aproape 6 luni, iar Rednic cauta solutii sa-si inlocuiasca cel mai bun om.