Nu mai joaca pana la finalul sezonului! Pierdere pentru Barcelona dupa derbyul cu Atletico! Sergio Roberto sta si el o luna pe bara

Luni 26 Noiembrie 2018, 09:43

Barcelona a obtinut un punct in ultimele minute ale meciului cu Atletico, gratie golului marcat de Ousmane Dembele. In schimb, a pierdut doi jucatori.

Aboneaza-te la canalul nostru de YouTube si vezi cele mai tari clipuri video

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Barcelona a pierdut doi jucatori la derbyul cu Atletico Madrid. Catalanii au scos un punct, dupa de Ousmane Dembele a marcat golul egalizator al partidei in ultimele minute.

Sergio Roberto s-a accidentat in meciul de pe Wanda Metropolitano si a fost schimbat cu brazilianul Rafinha. Din nefericire pentru cel din urma, si acesta s-a accidentat. Ba chiar mult mai grav!

Sergio Roberto va sta intre trei saptamani si o luna pe bara in urma accidentarii. In schimb, Rafinha nu va mai juca pana la finalul sezonului, dupa ce a suferit o ruptura a ligamentului incrucisat al genunchiului stang. El a mai suferit o astfel de accidentare, dar la piciorul drept, in 2015.