AU FACUT DEZASTRU! Nici in Liga 1 nu vezi asa ceva! Cum arata vestiarul Barcelonei dupa meciul cu Slavia din Champions League

Imagini senzationale din vestiarul Barcelonei de la Praga.

Barcelona a invins echipa lui Nicusor Stanciu cu 2-1. Messi a deschis scorul in minutul 3, intrand astfel in istoria Champions League ca jucatorul care a marcat in 15 sezoane consecutive ale competitiei. Jan Boril a restabilit egalitatea in minutul 50, insa Olayinka a marcat in propria poarta 7 minute mai tarziu, inchizand tabela.

Jocul Barcelonei nu a fost deloc convingator, Slavia a avut momente bune in care a dominat si si-a creat ocazii, insa Ter Stegen si-a salvat echipa de la dezastru cu cateva interventii spectaculoase. Catalanii au incheiat meciul frustrati de jocul slab, frustrare pe care au revarsat-o in vestiar.

Pe internet circula imagini cu vestiarul Barcelonei din Praga care arata dezastruos. Jucatorii si-au lasat sticlele si gunoaiele imprastiate peste tot. Le vestiaire du Barça après la victoire des catalans sur la pelouse du Slavia Prague ????

Experți mandatați de OMS: „Pandemia putea fi evitată”. Asistăm la un „veritabil Cernobîl al secolului XXI”