Caz INCREDIBIL in Liga 1: Patronul clubului s-ar fi cuplat cu BARMANITA de la piscina: "E patron pe banii altora"
Situatie exploziva la Iasi!
Clubul aflat in zona retrogradarii se confrunta cu probleme si in afara terenului. Ziarul Reporter IS scrie despre 'aventurile' pe care cei 3 oameni care o conduc acum pe Poli le-au avut de-a lungul timpului.
Reporter IS aduce aminte de accidentul in care a fost implicat Selymes si dezvaluie ca patronul Sabo are o viata de noapte mult mai agitata decat cea de oficial al clubului. :)
"E patron pe banii altora" - il ataca ziarul pe Sabo.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News