"O sa iasa unul dintre fostii securisti batausi, Ioan Niculaie!" Omul care l-a atacat pe Dragomir s-a dus si dupa patronul Astrei! Moment INCREDIBIL: ce reactie a avut milionarul
![O sa iasa unul dintre fostii securisti batausi, Ioan Niculaie! Omul care l-a atacat pe Dragomir s-a dus si dupa patronul Astrei! Moment INCREDIBIL: ce reactie a avut milionarul Dumitru Dragomir Astra Ioan Niculae](https://res.sport.ro/assets/sport/2020/09/17/image_galleries/709029/o-sa-iasa-unul-dintre-fostii-securisti-batausi-ioan-niculaie-omul-care-l-a-atacat-pe-dragomir-s-a-dus_size6.png)
Protestatarul care s-a luat acum o saptamana de Dumitru Dragomir si a fost la un pas sa fie luat la bataie de fostul sef LPF loveste din nou!
Marian Morosanu, poreclit 'Ceausescu, s-a dus la Curtea de Apel dupa Ioan Niculae, patronul Astrei.
Ceausescu i-a adresat cuvinte dure milionarului. "O sa iasa cat de curand unul dintre fostii securisti batausi, Ioan Niculae. Cel care s-a imbogatit dupa '89 prin furt, cel care a furat din comertul exterior, pentru care a lucrat inainte de '89. O sa arat acum unul dintre fostii securisti batausi. Ia utiati aici un fost securist, Ioan Niculae, tovarasul maior de Securitate, Ioan Niculae", i-a spus 'Ceausescu'.
Patronul de la Astra nu si-a pierdut calmul: "Fata de tine, eu am muncit mult, nu am stat sa fac prostii pe strazi. De dimineata pana noaptea am muncit. Ai grija ca tu faci o infractiune acum! Habar n-ai, nu stii ce spui. Jignesti oamenii. M-a dus capul, iar tu stai pe strazi!"
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News