MASACRU pe Camp Nou: Barcelona 8-2 Huesca! Burnley 0-2 Man. United | Celtic 1-0 Glasgow Rangers | Cardiff 2-3 Arsenal

Cristiano Ronaldo Juventus Torino PSG Real Madrid Serie A Italia Barcelona - Huesca LIVE
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 02 Septembrie 2018, 21:23
Data actualizarii: Duminica 02 Septembrie 2018, 21:25

Comentam impreuna cele mai tari meciuri din principalele campionate ale Europei.

13:23 02 Sep
Raul Jimenez a avut ratarea saptamanii! Jucatorul imprumutat de Benfica la Wolverhampton a fost la un pas sa se accidenteze incercand sa inscrie! Din fericire pentru el, Wolves a invins-o pana la urma pe West Ham

00:04 02 Sep
Final de meci si pe Bernabeu. Real - Leganes se termina 4-1.

23:29 01 Sep
Parma - Juventus se termina 1-2. Ronaldo ramane fara gol in 3 meciuri la Juve!

23:12 01 Sep
GOOOL REAL MADRID! Sergio Ramos marcheaza din penalty!

23:06 01 Sep
GOL REAL MADRID!!! Benzema rezolva meciul!

23:03 01 Sep
GOOOOOL REAL MADRID!!! Benzema inscrie pentru Madrid!

22:49 01 Sep
GOOOOL JUVENTUS!!! 2-1 pentru campioana la Parma. Nici de data asta nu e Ronaldo. :) Matuidi inscrie.

22:13 01 Sep
Gareth Bale a marcat pentru Real in minutul 17. Avantajul Madridului n-a tinut mult. Carillo a facut 1-1 in minutul 24 din penalty! 1-1 pe Bernabeu!!!

21:52 01 Sep
Celta reuseste victoria inceputului de sezon in La Liga: 2-0 cu Atletico Madrid!

21:49 01 Sep
Inter a castigat cu 3-0 primul meci al zilei din Serie A!

21:47 01 Sep
Echipa de start a lui Real Madrid pentru meciul cu Leganes:

21:42 01 Sep
GOOOL Juventus in minutul 2 al meciului de la Parma!

20:23 01 Sep
Surpriza in City - Newcastle! E 1-1 la pauza. Yedlin l-a adus pe Benitez inapoi in joc!

20:10 01 Sep
PSG bate cu 4-2, dupa ce si Cavani marcheaza!!!

19:43 01 Sep

GOOOL MBAPPE! PSG are 3-2 la Nimes!

City are 1-0 cu Newcastle!

19:42 01 Sep
Scorurile din Anglia:

19:41 01 Sep
Rezultatele meciurilor din Germania care au inceput la 16:30.

19:36 01 Sep
Revenire senzationala pentru Nimes!!! E 2-2!!! Bobichon (63) si Savanier (71 - din penalty, dupa consultarea VAR), au marcat pentru echipa nou promovata!!!

18:53 01 Sep
Di Maria, gol direct din corner! PSG conduce cu 2-0 la pauza.

18:45 01 Sep
Neymar a marcat pentru 1-0 in Nimes - PSG!

15:51 01 Sep

GOOL GHEZZAL! Alisson comite o eroare uriasa! A incercat sa dribleze un adversar, a pierdut mingea iar Ghezzal a inscris din apropiere! Este primul gol primit de brazilian dupa transferul la Liverpool

15:17 01 Sep
GOOL FIRMINO! Liverpool are 2-0 in deplasarea de la Leicester dupa lovitura de cap a brazilianului
14:48 01 Sep
GOOL MANE! Liverpool deschide scorul prin golgheterul echipei in startul sezonul, Sadio Mane.
13:55 01 Sep
LEICESTER - LIVERPOOL

Iata echipele de start - dupa 3 etape in care nu a schimbat primul 11, Jurgen Klopp il trimite pe teren pe Jordan Henderson, capitanul echipei. Acesta ii ia locul lui Naby Keita.
11:09 01 Sep
Iata partidele de astazi din cele mai tari campionate ale Europei

Next: 3. Vezi urmatoarea pagina »
  • Ronaldo incearca sa dea primul gol in Serie A: 21.30 Parma - Juventus | 14.30 Leicester - Liverpool 19.30 Man City - Newcastle | 18.00 Nimes - PSG | Toate meciurile zilei