CSM Bucuresti Champions League TSKA Moscova Handbal TSKA Moscova 24-19 CSM Bucuresti! SUFERINTA teribila pentru Neagu! CSM, eliminata incredibil din Champions League
Data publicarii: Duminica 11 Aprilie 2021, 17:25
Data actualizarii: Duminica 11 Aprilie 2021, 18:48

CSM a pierdut la 5 goluri si a ratat calificarea in fata lui TSKA. Tot la 5 goluri diferenta castigase Bucurestiul in tur, insa rusoaicele s-au calificat datorita golurilor mai multe marcate in deplasare.

TSKA MOSCOVA 24-19 CSM BUCURESTI

min 60: Aruncarea finala a Cristinei Neagu se loveste de blocaj! S-a terminat totul! CSM a ratat calificarea! Cristina incheie meciul cu 9 goluri inscrise!

• ACUM: TSKA Moscova - CSM Bucuresti! Neagu si fetele CSM lupta pentru final four-ul Champions League!

min 60: Suferinta teribila pentru Dembele in ultimele secunde ale meciului! CSM mai are o aruncare!!!

min 60: 24-19! Mai e un minut! CSM are nevoie de gol pe atac.

min 59: Cu un minut si jumatate inainte ca meciul sa se termine, e 23-19! Tensiune fantastica!

min 55: Cu 5 minute inainte de finalul meciului, scorul e 22-16!

min 44: Doar doua goluri in 14 minute pentru CSM in cea de-a doua repriza. E in continuare 18-13.

min 43: Nu se poate! TSKA are 18-13. Diferenta de 5 goluri din tur e acum anulata!

min 35: GOL Pintea! Prima reusita a CSM-ului in a doua parte a jocului!

min 34: TSKA are 14-11. CSM n-a marcat in primele 4 minute ale reprizei a doua!

min 30: 12 - 11 pentru TSKA la pauza meciului!

min 25. 4 goluri la rand pentru TSKA. Rusoaicele sunt in avantaj, 10-9.

min 25: CSM pierde un avans de 3 goluri. Este 9-9..

min 22: Scorul e 7-9 dupa un start convingator de meci pentru romance!

min 19: Gol Omoregie! Gol in inferioritate pentru CSM! 6-8.

min 10: Scorul e 2-3 dupa aruncarea de la 7 metri transformata de Neagu.

min 4: Omoregie marcheaza primul gol al meciului! CMS are 1-0 la Moscova.