Zidane, ai vazut?! Gol FABULOS al lui Jovic la PRIMUL MECI pentru Eintracht! A reusit dubla in 20 de minute

Zinedine Zidane Eintracht Frankfurt Luka Jovic Real Madrid Germania Zidane, ai vazut?! Gol FABULOS al lui Jovic la PRIMUL MECI pentru Eintracht! Cum a putut sa inscrie la 10 minute dupa ce a intrat pe teren
Data publicarii: Duminica 17 Ianuarie 2021, 20:59
Data actualizarii: Duminica 17 Ianuarie 2021, 21:28

Luka Jovic (23 ani) a fost imprumutat de Real Madrid la fostul sau club, Eintracht Frankfurt.

Atacantul sarb a fost cumparat de Real Madrid in 2019 cu 63 de milioane de euro de la Eintracht, insa nu a jucat decat 32 e meciuri in tricoul madrilenilor.

Folosit de Zidane in doar 5 meciuri in acest sezon, Jovic a fost cedat sub forma de imprumut la fostul sau club in urma cu 3 zile, iar in meciul cu Schalke a fost trimis in teren in minutul 62, iar la doar 10 minute distanta a inscris un gol superb!

Acelasi Jovic a inscris pentru 3-1 in minutul 92 al meciului, iar cu cele doua reusite din aceasta seara a inscris tot atatea goluri cate a inscris in doua sezoane pentru Real Madrid!