Victorie cu emotii pentru Razvan Lucescu! PAOK a intors scorul in doar 3 minute: titlul e tot mai aproape pentru antrenorul roman

PAOK Salonic PAOK Razvan Lucescu Razvan Lucescu razvan lucescu grecia razvan lucescu paok Fotbal extern Victorie cu emotii pentru Razvan Lucescu! PAOK a intors scorul in doar 3 minute: titlul e tot mai aproape pentru antrenorul roman
Data publicarii: Sambata 16 Martie 2019, 21:43
Data actualizarii: Sambata 16 Martie 2019, 21:46

Razvan Lucescu e tot mai aproape de titlu in Grecia!

PAOK a obtinut o noua victorie in deplasare cu Panetolikos. Meciul nu a fost lipsit, insa, de suspans.

Echipa lui Razvan Lucescu era condusa cu 0-1, insa a reusit sa revina si sa preia conducerea cu doua goluri marcate intr-un interval de doar 3 minute.

PAOK are 10 puncte avans fata de Olympiakos, aceasta din urma avand un meci in minus disputat.

Prima repriza s-a incheiat 0-0, iar Panetolikos a reusit sa deschida scorul in minutul 54.

Echipa lui Razvan Lucescu a revenit, insa, si a intors scorul in doar 3 minute prin Vierinha ('64) si Matos ('67).

PAOK e lider in Grecia, cu 64 de puncte, iar titlul e foarte aproape de echipa antrenata de Razvan Lucescu.