Eterna si fascinanta Romanie! Pentru ce a dat arbitrul Antonie FAULT IN ATAC la U Cluj - Viitorul Pandurii: revolutie in fotbal! Ochi in COT :))

Cupa Romaniei Universitatea Cluj Viitorul Pandurii Targu Jiu Cupa Romaniei Eterna si fascinanta Romanie! Pentru ce a dat arbitrul Antonie FAULT IN ATAC la U Cluj - Viitorul Pandurii: revolutie in fotbal! Ochi in COT :))
Data publicarii: Miercuri 03 Martie 2021, 23:20
Data actualizarii: Miercuri 03 Martie 2021, 23:25

Viitorul Pandurii Targu Jiu s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei dupa ce a invins cu 3-1 in deplasare pe Universitatea Cluj.

Gazdele au deschis scorul in primul minut al meciului prin Golan, insa jucatorii lui Stoican au facut o repriza secunda de exceptie si au castigat cu 3-1.

Tegle din penalty si Paraschiv cu o 'dubla' au marcat pentru gorjeni, insa faza meciului s-a petrecut in careul echipei lui Stoican in minutul 73 la un duel intre Buleica si Pop.

Fundasul gorjean si-a lovit clar adversarul cu cotul in fata, insa arbitrul Antonie a acordat fault in atac.

Sursa: captura DigiSport