SOC in finala Supercupei! Bilbao o invinge pe Barcelona si ia trofeul acasa! Messi a fost ELIMINAT in prelungiri! | Juve se incurca cu Inter si e pe 5 in clasament | Aici ai tot ce s-a intamplat

Barcelona Bayern Munchen Liverpool PSG Campionate externe
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE!!!
Data publicarii: Duminica 17 Ianuarie 2021, 22:15
Data actualizarii: Luni 18 Ianuarie 2021, 00:45

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din campionate de top pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

00:00 18 Jan
GOOOOOOL BILBAO! Inaki Williams isi duce echipa in avantaj cu un sut superb de la marginea careului! Balonul s-a dus direct in vinclu! 2-3
23:51 17 Jan
GOOOOOL BILBAO! Muniain centreaza din lovitura libera, balonul ajunge la Villalibre, care inscrie si egaleaza in minutul 90! 2-2
23:40 17 Jan
GOOOOOOOL BARCELONA! Griezmann face dubla si isi duce echipa in avantaj dupa o actiune superba a lui Dembele cu Jordi Alba! Fundasul i-a trimis atacantului francez, care l-a invins pe Simon cu un sut din fata portii! 2-1
23:01 17 Jan
GOOOOOOL INTER! Barella primeste o centrare perfecta de la Bastoni si trimite balonul peste Szczesny! 2-0
22:45 17 Jan
GOOOOL BILBAO! De Marcos restabileste egalitatea la doar un minut! Jucatorul lui Bilbao a scapat de fundasii Barcelonei si a trimis direct balonul venit din centrare.
22:44 17 Jan
GOOOL BARCELONA! Griezmann deschide scorul dupa o actiune superba a lui Dembele! Balonul a ajuns la Messi, care i-a pasat lui Alba. Fundasul a centrat in fata portii acolo unde Messi a lasat pentru Griezmann!
22:03 17 Jan
GOOOOOL INTER! Arturo Vidal deschide scorul pe San Siro! Mijlocasul inscrie cu capul si isi duce echipa in avantaj!

Weekend-ul e plin de fotbal in Europa!

In Anglia, Franta, Germania si Italia sunt programate etape din campionat, in timp ce in Spania se disputa 16-imile de finala ale Cupei Regelui si finala Supercupei Spaniei, in care se infrunta Barcelona si Athletic Bilbao, duminica, de la ora 22:00.