"Dodele", tu unde te incadrezi? Imaginea care il transforma pe Tanase in singurul capitan care si-a scuipat fanii! FOTO INCREDIBIL

Data publicarii: Marti 24 Martie 2015, 09:53
Data actualizarii: Marti 24 Martie 2015, 10:00

Imagine incredibila cu capitanul Stelei.

Cristi Tanase poarta banderola Stelei insa acest lucru nu il face sa se abtina de la a-si scuipa proprii fani. Daca fostele glorii din Ghencea au avut parte de admiratia fanilor, Lacatus, Tudorel Stoica sau Mirel Radoi fiind adulati de suporteri, Tanase este departe de ceea ce inseamna un idol.

"Dodel" a fost unul dintre cei mai slabi jucatori ai Stelei in meciul cu Viitorul in prima repriza, fiind de vina la golul marcat de Viitorul. Acesta a fost contestat de catre fani iar Tanase nu s-a abtinut sa nu ii scuipe si sa ii injure la pauza.

Tensiunea s-a vazut si in momentul in care Tanase a marcat primul gol, egaland la 1, mijlocasul Stelei facand semne catre fani sa taca din gura, fiind fluierat de mai multi spectatori prezenti la meci. In cele din urma, Tanase a mai marcat o data in repriza a doua iar Steaua a castigat cu 4-1.

Momentul in care Tanase ii scuipa pe fani a fost surprins si de Dolcesport.