30 septembrie 2017 17:22

"Noi cu cine tinem?" Situatie incredibila in Liga a 4-a la partida Rapid vs Rapid! Pe cine sustin suporterii

Astazi a avut loc in liga a 4-a duelul dintre Academia Rapid si AFC Rapid.

Bucurati-va de fotbal, in direct la PRO TV! Marti, 31 octombrie, 21:45: AS Roma - Chelsea! Joi, 2 noiembrie, 22:00 Steaua - Beer Sheva!

Bate Cupa! Marti si miercuri la PRO X, de la 20:30: Sepsi OSK - CSU Craiova si Sanatatea Cluj - Steaua

Daniel Pancu si Daniel Niculae au intrat pe teren din primul minut al meciului dintre AFC Rapid si Academia Rapid pentru echipa oaspete. Olariu a deschis scorul pentru Academie. Iacob a dublat avantajul in repriza a 2-a. Daniel Pancu a fost schimbat in minutul 30 dupa o accidentare la genunchi. Partida s-a terminat 3-0 pentru Academia Rapid.

500 de suporteri sunt prezenti la duelul rapidistilor din liga a 4-a iar atmosfera este una neasteptata pentru giulesteni - fanii sunt linistiti si .. sustin ambele echipe! Galeria prezenta pana acum la meciurile Academiei nu s-a prezentat, probabil pentru a nu se naste controverse.

”Nici nu stiu ca suporter cum te simti. Eu, unul, nu m-as duce la un astfel de meci! M-am gandit sa nu joc, nu as putea, dar apoi mi-am spus ca daca nu o voi face atunci ar insemna ca nu cred in proiectul nostru”, a spus Daniel Pancu inainte de meci.