Era minutul 80 si fanii deja plecau acasa la 4-1 pentru echipa lor! Scorul cu care s-a terminat insa meciul este unul FABULOS

Campionate externe
Data publicarii: Duminica 15 Martie 2015, 16:56
Data actualizarii: Duminica 15 Martie 2015, 17:05

Vezi ce s-a intamplat la cel mai tare meci din acest week-end.

Meci incredibil in prima liga din Australia, in aceasta dimineata. Sydney FC si Brisbane Roar au facut un meci de "infarct", in care au marcat nu mai putin de 9 goluri.

Sydney parea ca se indreapta catre o victorie lejera cand a facut 4-1 in minutul 75, dupa un penalty executat de Janko, numai ca 5 minute mai tarziu s-a declansat "furtuna".

Cele doua echipe au marcat 4 goluri in ultimele 10 minute, ultimele 2 la diferenta de doar un minut. Brisbane a strans scorul, 4-3, in minutul 84, insa in ultimul minut de joc au venit 2 goluri, cate unul pentru fiecare echipa, meciul terminandu-se 5-4.