SIMONA HALEP, US OPEN | Explozie de nervi a Simonei Halep in meciul cu Kanepi: a dat cu racheta de pamant pana a facut-o praf!
Luni 27 August 2018, 18:52

Simona Halep a pierdut primul set al meciului cu Kanepi, scor 2-6. Setul secund a inceput tot cu estoniana la conducere.

Urmareste Sport.ro pe Instagram: cele mai tari imagini din sport!

Lituania - Romania, 11 octombrie, 21:45. Romania - Serbia, 16 octombrie, 16:00 - LIVE LA PROTV! Nationala de tineret, spre EURO: Romania - Tara Galilor, 12 octombrie, 19:00 la PROX!

Simona Halep are parte de un debut extrem de dificil la US Open 2018, in fata unei adversare de 33 de ani. Kanepi i-a luat primul set cu 6-2 si o conduce in cel de-al doilea cu 2-0. De nervi, Simona Halep a dat cu racheta de pamant pana a rupt-o.

Hărţile războiului din PSD. De câte voturi este nevoie pentru a-l demite pe Dragnea