SIMONA HALEP, US OPEN | Explozie de nervi a Simonei Halep in meciul cu Kanepi: a dat cu racheta de pamant pana a facut-o praf!

Luni 27 August 2018, 18:52

Simona Halep a pierdut primul set al meciului cu Kanepi, scor 2-6. Setul secund a inceput tot cu estoniana la conducere.

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Simona Halep are parte de un debut extrem de dificil la US Open 2018, in fata unei adversare de 33 de ani. Kanepi i-a luat primul set cu 6-2 si o conduce in cel de-al doilea cu 2-0. De nervi, Simona Halep a dat cu racheta de pamant pana a rupt-o.

RADET, o anchetă despre prostie şi corupţie. Cât valorează apa pierdută în subsolul Bucureștiului