"Pana la eliminarea lui Bourceanu am fost peste ei! Nu aveam eu norocul asta sa dau gol si sa ne calificam"
STEAUA 2-2 DINAMO | "A fost un egal cat un esec", spune Chipciu dupa inca un derby cu Dinamo pe care Steaua nu reuseste sa-l castige in acest sezon.