Daum, incantat dupa Viitorul - Steaua: "Am vazut un meci foarte bun si multi jucatori interesanti". Adi Popa l-a contrazis: "Nu suntem bucurosi de jocul nostru"
Viitorul 1-3 Steaua | Ros-albastrii au obtinut primele puncte in noul sezon, dupa ce si-au amanat meciul din prima etapa cu CSMS Iasi. La final, selectionerul Daum s-a declarat incantat de calitatea meciului si a spus ca a vazut jucatori buni. Adi Popa l-a contrazis: "Nu suntem bucurosi de jocul nostru"