Bittman le canta dinamovistilor inainte de meciul cu Panathinaikos: "Vreau o minune"
"Vreau o minune", canta suporterul Bittman dupa ce Steaua, echipa lui favorita, a ratat calificarea in primavara Europa League. Acum, refrenul e pentru rivalii de la Dinamo, care-si joaca ultima sansa la Atena, miercurea viitoare, in direct la PRO TV.