Steaua, parasita de fani cu Brasov! Becali si Argaseala: "Decat sa injure mai bine sa ramana acasa!"
Becali: "I-as bate mar pe suporteri, i-as impacheta in 30 de sec!" TU CE CREZI?
"Dupa mintea lui Borcea, el face blaturile si arbitrajele anul asta, dar nu e anul lui Dinamo!"