"Am vorbit cu directorul de la UEFA, mi-a zis ca nu se opune". Negoita le da sperante dinamovistilor: echipa ar putea juca din nou in Europa
Dinamo a revenit in lupta la varful Ligii I, iar "cainii" au ambitii mari pentru cea de-a doua parte a campionatului. Negoita, Rednic si jucatorii din Stefan cel Mare viseaza la clasarea pe un loc care sa o trimita din nou pe Dinamo in cupele europene, dar si la obtinerea dreptului de a evoluat in competitiile continentale.