Gestul fanilor dinamovisti, dupa amenda pentru scandari xenofobe! Abonatii vor cumpara bilete la urmatorul meci ca sa ajute clubul
Fanii lui Dinamo platesc amenda primita de club din cauza lor! Dinamo a fost amendata cu 10 mii de lei pentru scandarile xenofobe ale fanilor la meciul cu Iasi.