Anii în care Dinamo era ”o mașinărie de fotbal”! ”Aveam un stil foarte frumos, dădeam pasa în lateral pentru că știam că pleacă”
Ce a declarat Zeljko Kopic despre transferurile de la Dinamo, după ultimul amical al iernii